Web Tasarım

Web Sitesi Nedir ?

Profesyonel ekibmiz ile profesyonel web sitelerini sizlere sunmaktan More Medya olarak gurur duymaktayız. Web sitesi günümüzde artık her firma için bir lüks olmaktan çıkıp zorunluluk olmuştur. Günümüzde ilerleyen teknoloji ve internete bağımlılığımız düşünülürse internet sitesi olmayan bir firmanın çok fazla sektörde yer edinemeyeceği aşikardır. More Medya olarak firmanıza özgü kurumsal web tasarımlarımız ile bu konuda da çözüm ortağınız olmayı arzu etmekte ve büyük bir heyecan ile sizinle bu serüveni paylaşmak istemekteyiz.

Profesyonel web tasarımlarımızı sizlerine taleplerine göre sıfırdan kodlayarak düzenlemekte ve sitelerimizin google seo alt yapılarına düzenleyerek sizlere sunmaktayız. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda olduğu gibi web tasarım hizmetinde de sizlere şeffaf olmayı ve dürüstlüğü prensib edinmiş olmaktayız.

Özgün çalışmanın, güvenilir bir proje teslim etmenin ne anlama geldiğinin bilincinde olarak sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Profesyonel web tasarım alanında özgünlük ve kalite, ancak yenilikleri takip ederek sizlere piyasanın ve müşterilerin en güncel taleplerine uydurabilmenin ve kreatif bir çalışmanın getirisi olabilir. Bu sektörde son zamanlarda sayabileceğimiz yeniliklerden HTML5 ve CSS3 gibi farklı trendlerin sitenize uygulanması, PHP yazılım dili ile kodlanması, artık sitelerin masaüstünden çok telefon ve tablette kullanılmasından dolayı mobil uyumlu (responsive) olarak sizlere sunulması, kuşkusuz trafik artışına ve internetten kişilere ulaşma anlamında sitenize birebir etki edecek, aynı alanda rekabet halinde olduğunuz web sitelerden çok daha önde yer alabilmenizi sağlayacaktır.

 

Neden Web Site Yaptırmalıyım?

– Google arama motoruna uyarlanan (SEO ) siteniz sayesinde iş potansiyeliniz artar.
– Firmanızın kurumsal kimliğinde eksik olan web sitenizi de yaptırarak kurumsal kimliğinizi tamamlayabilir ve internette yerinizi alabilirsiniz.
– Yeni teknoloji responsive tasarım sayesinde, web siteniz mobil telefonlarda ve tabletlerde hızlı bir şekilde ölçeklenerek, kullanıcının yorulmadan hızlı bir şekilde erişim sağlamasına yardımcı olur.
– Ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı yapabilir ve müşterilerinize detaylı bilgileri aktarabilirsiniz.
– 7 Gün 24 saat reklamınızın yapılmasını sağlayarak ofisiniz kapalı iken bile insanlara ulaşabilirsiniz.
– Potansiyel müşteriler size kolaylıkla ulaşır.
– Dünyanın her kesminden iş potansiyeli sahibi olabilirsiniz.
– Görseli iyi dizayn edilmiş bir web sitesi, ürün ve hizmetlerinizi satın almak isteyen müşterilerinizde güven algısı oluşturur.
– Müşterilerinizin kolay ulaşmasını istediğiniz belge veya diğer materyalleri, web sayfanızda yayınlayarak onlara büyük bir kolaylık sağlayabilirsiniz.
– Kullanışlı bir yönetim paneliyle, bir ikinci kişiye ihtiyacınız kalmadan resim, yazı, ürün gibi içerik düzenlemelerini kendiniz yapabilirsiniz.
– Müşterinize satmakta olduğunuz herhangi bir ürün veya hizmet için, her seferinde aynı konuları tekrar anlatmaktansa bir kere sitenize koyarak ilgili kişinin konuları kolayla öğrenmesini sağlarsınız.
– Web sitenizde bir blog sayfası oluşturarak sektörle ilgili güncel makaleler paylaştığınızda “Nereden müşteri bulacağım?” kaygısına düşmezsiniz, çünkü webte ki güncel varlığınız sayesinde müşteri sizi kendiliğinden bulacaktır.

2016 Yılında bir platformda tanıştığımız ve kısa sürede kazanılan güven ile arkadaşlığımızın pekişmesi ile aynı fikirlere sahip olmamız ve aynı dili konuşmamız bizim Moremedya’nın temellerini atmamıza neden oldu.Biz iki kişiyiz, iki dost , iki aynı dili konuşan ve aynı meslekten iki insan, Bizbirimizi tamamlayan puzzlenin iki parçası.

HIZLI MENÜ

İLETİŞİM

0 544 360 85 58
0 534 672 80 41

 info@moremedya.com

BİZE ULAŞIN
Whatsapp
Merhaba size yardımcı olmamız için lüften bize ulaşın!