Video Tanıtım Flimleri

Reklam Filmi

Günümüzde görsel sunumlar sektörde çok daha fazla yer almaktadır. Basılı evraklardan daha çok Sosyal medya hesapları ve bunların yönetilmesi için gerekli olan görsel grafik tasarımları ve tanıtım videoları olarak adlandırılan şirketin kampanyalarını, ürünlerini, hizmetlerini, vizyonunu görsel video şeklinde hem daha kreatif özel bir şekilde hem de daha akılda kalıcı bir şekilde hedeflediği kitlelerine ulaşmasını sağlayan önemli reklam araçlarındandır.

More Medya olarak video ekibimiz sizlerin isteklerini alarak markanıza değer katacak reklam filmlerini oluşturararak markanızın bilinirliğini arttırmayı ve sektörde daha efektik bir yer edinmenizi sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu efektik tanıtım filmleri ile firmanızın vizyonunu daha üst noktaya taşıyacak ve hedef kitlenize daha rahat ulaşacaksınız. Hedeflediğiniz kitle firmanızın farkına daha rahat varacaktır.

Sosyal Medya Videoları

Sosyal medya kullanımı günümüzde çok yaygınlaşmıştır. Her firmanın bir sosyal medya hesabı artık kaçınılmaz bir gereksinimdir. Ayrıca hedef kitlenize ulaşmanız için en önemli etkileşim araçlarından biri sosyal medya hesaplarınızdır. Geniş bir caddede olup aylık belki 20.000 TL kira vermek yerine iyi bir sosyal medya hesabınızla daha çok kişiye çok çok daha uygun maliyetlerle ulaşabilirsiniz.

Yukarıda bahsedilen konulardan yola çıkarak sosyal medya hesabımızda görsel tasarım ve hareketli tasarım yani tanıtım videolarına ihtiyacınız olacaktır. Profesyonel tanıtım filmleri ile firmanızın vizyonu, hizmetleriniz ve ürünleriniz hakkında bilgiler paylaşarak hedef kitlenize daha rahat ulaşabilirsiniz.

2016 Yılında bir platformda tanıştığımız ve kısa sürede kazanılan güven ile arkadaşlığımızın pekişmesi ile aynı fikirlere sahip olmamız ve aynı dili konuşmamız bizim Moremedya’nın temellerini atmamıza neden oldu.Biz iki kişiyiz, iki dost , iki aynı dili konuşan ve aynı meslekten iki insan, Bizbirimizi tamamlayan puzzlenin iki parçası.

HIZLI MENÜ

İLETİŞİM

0 544 360 85 58
0 534 672 80 41

 info@moremedya.com

BİZE ULAŞIN
Whatsapp
Merhaba size yardımcı olmamız için lüften bize ulaşın!