Tercümanlık

Çeviri, gelişen dünyamızda farklı kültürler ve diller arasında bir nevi arabulucuk eylemidir. Sınırların kalktığı, farklı dilleri konudan toplumların bir arada yaşadığı dünyamızda, birden fazla dil bilmenin önemi git gide daha fazla artmaktadır.

Özellikle ticaret ve sağlık ve inşaat sektörü, ülkemizde pek çok farklı dili konuşan ülkelerle işbirliği içinde olunan sektörlerdendir. Ülkemiz sağlık turizminde parlayan bir yıldız haline gelmiştir. Hal böyleyken, işini büyütmek, farklı mecralara açılmak, farklı kültürlerden insanlara hitap etmek isteyen her işletme sahibi, çeviri hizmetlerine ihtiyaç duyacaktır.

Özelllikle web siteleri, sosyal medya sayfaları, her türlü evrak, proje ve sunum dosyaları ve e-ticaret siteleri için çeviri hizmeti vermekteyiz.

Bizler More Medya olarak, uygun fiyat ve 10 yılı aşkın tecrübeli profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz.

2016 Yılında bir platformda tanıştığımız ve kısa sürede kazanılan güven ile arkadaşlığımızın pekişmesi ile aynı fikirlere sahip olmamız ve aynı dili konuşmamız bizim Moremedya’nın temellerini atmamıza neden oldu.Biz iki kişiyiz, iki dost , iki aynı dili konuşan ve aynı meslekten iki insan, Bizbirimizi tamamlayan puzzlenin iki parçası.

HIZLI MENÜ

İLETİŞİM

0 544 360 85 58
0 534 672 80 41

 info@moremedya.com

BİZE ULAŞIN
Whatsapp
Merhaba size yardımcı olmamız için lüften bize ulaşın!